Чому вивчення англійської мови краще розпочати в ранньому дитинстві?

Чому вивчення англійської мови краще розпочати в ранньому дитинстві?

Знання англійської мови є невід’ємним елементом сучасної успішної людини. Але, як свідчить практика, вивчити англійську мову дорослій людині набагато складніше, ніж дитині.

Переваги
1. При вивченні іноземної мови, дитина швидше починає розуміти та розмовляти рідною, поглиблює знання з граматики як рідної, так і іноземної мови.
2. Дослідження впливу білінгвізму на дітей доводить те, що вивчення декількох мов є відмінним способом не тільки розвивати мозкові м’язи, а й будувати нові! В одному з досліджень, опублікованому в «Nature», повідомлялось, що в мозку двомовних дітей значно більша щільність «сірої речовини», відповідно, вищий рівень інтелекту.
3. Вивчення іноземної мови є однозначно корисним досвідом в будь-якому віці. Оскільки вивчення мови є інтуїтивно обумовленим і природним явищем для дітей, легкість і задоволення від навчання може підвищити їхню впевненість в собі і розігріти їх бажання пізнавати все більше нової інформації та прищепити любов до навчання.
5. Дослідження Йоркського університету (Канада) свідчать, що двомовні діти мають перевагу в швидкості читання. Це досягається завдяки отриманому досвіду при вивченні іноземної мови, дитина краще розуміє і засвоює прочитану інформацію.
6. Численні дослідження показали, що учні, які вивчають одну чи більше іноземних мов, показують набагато кращі результати на чисельних тестах з перевірки знань з різних предметів.
7. У сучасному світі, коли навіть при вступі до першого класу перевіряють знання, двомовні діти мають значні конкурентні переваги. Абітурієнти, які знають одну чи декілька іноземних мов, мають пріоритет серед інших студентів при вступі до престижних вишів.
8. Англійська – мова світу. Англомовним дітям легко спілкуватись з іноземцями, викладачами, родичами та друзями з інших країн, слухати англомовні пісні, читати книги та переглядати фільми на мові оригіналу.

Більше цікавих статей читайте на нашій сторінці Facebook і Телеграм